DedeEvi’niz de Sizi Bekleyen İmkanlar

DedeEvi, konuklarının tatilleri süresince kendilerini evlerinde hissedebilmelerini sağlamak amacı ile dizayn edilmiştir. Evimizde tamamı klimalı , 8 kişinin kalabileceği şekilde tasarlanmış 4 oda ve biri bedensel engelliler tarafından da kullanılabilecek şekilde 3 banyo yer almaktadır. Geniş bir bahçe ve terası da bulunan evimizde;

≫ Çamaşır makinası
≫ Ütü ve ütü masası
≫ Saç kurutma makinası
≫ Fırın
≫ Elektrikli ve tüplü ocak
≫ Bulaşık Makinası
≫ Mangal
≫ Tabak, tencere, bardak vb. yeterli sayıda mutfak malzemesi
≫ Elektrikli su ısıtıcı
≫ Çaydanlık
≫ Elektrikli Semaver
≫ Sebil
≫ Buzdolabı
≫ Televizyon
≫ Kış ayları konuklarımız için elektrikli kalorifer, şömine ve soba
≫ İnternet
≫ 2 araçlık otopark

* DedeEvi'nde isteyen misafirlere ekstra olarak sabah 08:30 - 11:00 saatleri arasında açık büfe kahvaltı hizmeti sunulabilmektedir. Talep halinde konaklama öncesi iletişime geçilmesi gerekir.
* Kahvaltı hizmeti alındığı sürece her gün evin çöpleri toplanmaktadır.
* Rutin temizlik hizmeti haftada bir kere verilmektedir. Arada talep edilen temizlik ekstra ücrete tabidir.
* Evimiz haftalık olarak kiralanmaktadır, farklı kalış süreleri ve ekstra oda/yatak talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arzu eden misafirlerimiz için aşağıda ki turlar ekstra olarak DedeEvi aracılığı ile düzenlenebilmektedir;

≫ Adrasan hareketli Suluada turu
≫ Üçağız hareketli Kekova turu
≫ Rehber eşliğinde Arykanda ve Elmalı turu

* Turlar hafta içine denk gelen bir gün gerçekleştirilir, turların düzenlenebilmesi için konuklarımızın en az 15 gün önceden tercihlerini bildiren onayı vermeleri gerekmektedir.
* Farklı rotalar, ekstra talep edilen turlar ve gezi içerikleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
* Eve giriş sırasında hasar, kırık, zayi için hasar depozitosu alınmaktadır. Çıkış yapılırken herhangi bir problem olmaması durumunda depozitonun iadesi yapılır.

Not: Evimizde bedensel engellilerin de konaklayabileceği şekilde 2 kişilik 5. oda mevcuttur. Fiyatlama sistemimize dahil olmayan bu oda için bizimle iletişime geçebilirsiniz.