Fiyat Listesi

  Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart
3 Gece - - - 13.390 TL 13.390 TL 12.740 TL 12.220 TL - - - - -
7 Gece - - - 31.200 TL 31.200 TL 29.770 TL 28.600 TL - - - - -


FİYATA DAHİL HİZMETLER
 

1) Villamızda yer alan yatak odalarının tamamında klima mevcuttur. Üst katta yer alan odalar; 

    a) 1. oda 1 tane battal boy çift kişilik yatak ve ebeveyn banyosu

    b) 2. oda 2 tane tek kişilik yatak

    c) 3. oda 2 tane tek kişilk yatak

    d) 4. oda 1 ane çift kişilik yatak ve ebeveyn banyosu

2) Villanın ikinci katında bir tane ortak kullanımda banyo/tuvalet, küçük mutfak, içinde salıncak ve masa bulunan teras, çamaşır makinesi mevcuttur

3) Ana mutfak villanın alt katında yer almaktadır, her türlü mutfak eşyası ( çatali bıçak, tabak, çaydanlık, cezve, tencere, tava vb. ), buzdolabı, bulaşık makinesi, 5 gözlü tüplü ocak, fırın, sebil ve klima bulunmaktadır.

4) Alt katta bir adet ortak kullanımda banyo/tuvalet bulunmaktadır.

5) Salon; Villanın giriş katında yemek masası, iki ayrı oturma grubu yer alan şömineli ve klimalı bir salon mevcuttur. Salonda TV ünitesi vardır. Üst katta ise sedir ve koltukların yer aldığı klimalı ve sobalı  ortak bir kullanım alanı daha bulunmaktadır.

6) Bahçe; Geniş oturma grubu ve masa yer alan vantilatörlü sundurmanın yanı sıra, salondan çıkış yapılabilen ve oturma grubu bulunan bir verandası, mangal, çam, portakal, limon ağaçlarının ve çeşitli bitki ve çiçeklerin yer aldığı bir bahçe mevcuttur.

7) Villanın her tarafından ulaşılabilen internet hizmeti mevcuttur.

8) Villa, yatakları hazırlanmış bir şekilde temiz olarak teslim edilmektedir. Haftada bir temizlik, personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bahçe bakım ve sulaması yaz aylarında her gün yapılmaktadır.

9) Elektrik, su, gaz, internet, kış ayları için ısınma fiyatlara dahildir. Ekstra temizlik, çarşaf, havlu, transferler, gezi, sağlık ve/veya seyahat sigortası fiyatlara dahil değildir.

10) Villanın ilaçlamaları yapılmış olmasına rağmen,  bahçe içinde bulunması nedeni ile böcek, sinek, karınca gibi ufak canlıların bulunma olasılığı her zaman vardır.

11) Villamızın alt katında bedensel engellilerin de konaklayabileceği 1 adet çift kişilik yatak bulunan 5. oda fiyatlarımıza dahil değildir. Özel durumlar için bu odanın talep edlmesi halinde fiyatlama ve kullanım koşulları için bizimle direkt irtibata geçilebilir.

12) DedeEvi en az 3  gecelik olarak kiralanmaktadır. Listede yer almayan kiralama süreleri ve alternatifleri için bizimle direkt olarak irtibata geçilebilir.

13) Villaya giriş sabah 10:30'dan, akşam 20:30'a kadar kabul edilmektedir.Tahmini varış saatinin önceden bildirilmesi gerekir. Çıkış saati en geç 12:00'dır.

14) Villanın 2 araçlık park yeri bulunmaktadır.

15) Fiyatlarımız en fazla 8 kişi / 4 oda için geçerlidir. Talep edilen ek oda için 950 TL / Gece konaklama bedeli alınır. Kesin rezervasyon için toplam bedelin %25'nin rezervasyon sırasında aşağıda verilen banka hesap numaralarımızdan birine yatırılması gerekir.

16) Fiyatlarımız Ağustos 2023 öncesinde yapılacak rezervasyonlar için geçerlidir.

Banka Hesap Numaraları :

- TEB Kumluca TR53 0003 2000 0000 0080 7762 02 Kamile Şima Akça